Sales Support Specialist

SALES SUPPORT SPECIALIST

Feladat:

  • Adminisztratív háttér biztosítás az értékesítési csapat munkájához
  • Külső- és belső üzleti  információk áramlásának biztosítása, Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Napi folyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok végrehajtása
  • Új termékek bevezetéséhez nyújtott támogatás ( prezentációk előkészítése)
  • Kimutatások, statisztikák, rendszeres riportok- elemzések készítése
  • Fordítási feladatok ellátása
  • SAP rendszer kezelése

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete, különösen magas Excel tudás
  • Önálló, talpraesett, jó szervezési képesség, kreatív személyiség
  • Erős elemző képesség

Amit ajánlunk:

  • Cafeteria
  • Mobiltelefon
  • Multinacionális háttér, családias hangulat, összetartó csapat
  • Tanulási, szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatkör

Előny:

  • FMCG tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • SAP ismeret

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Önéletrajz és adatkezelési hozzájárulás az alábbi email címre: allas@alfolditej.hu
 2021.06.07.