Minőségirányítási mérnök

Feladatok

  • Minőségirányítási rendszer fenntartása, fejlesztése és a rendszer dokumentumainak felügyelete, fejlesztése
  • Termékszabványok, jogszabályok és a vevői igények változásainak folyamatos figyelemmel kísérése, beépítése a vonatkozó dokumentációba
  • Új termékek, technológiák kidolgozásában aktív részvétel
  • A gyártási folyamatokat kísérő dokumentáció elkészítése, ellenőrzése, karbantartása
  • HACCP rendszer folyamatos fejlesztésében való részvétel
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, beszállítókkal, vevőkkel, külső hatóságokkal

Elvárások
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • 1-3 év élelmiszeripari területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Együttműködésre és csapatmunkára való készség

Amit nyújtani tudunk
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok
  • Fejlődési lehetőség
  • Cafeteria
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:
8000 Székesfehérvár, Seregélyesi út 127.

Kérjük, csatolja magyar nyelvű önéletrajzát (bruttó bérigény megjelölésével), motivációs levelét illetve egy nyilatkozatot, amelyben hozzájárul, hogy adatait a kiválasztási folyamatunk során tárolhassuk és felhasználhassuk. Önéletrajz és adatkezelési hozzájárulás az alábbi email címre: allas@alfolditej.hu

2021.10.14.