Kazánfűtő-, hűtőgépész

KAZÁNFŰTŐ-, HŰTŐGÉPÉSZ
SZÉKESFEHÉRVÁR

Feladatok:
  • kazán és vízlágyító üzemeltetése
  • vízkezelő berendezések kezelése
  • fűtéshez, meleg vízhez szükséges gőzenergia biztosítása
  • ammóniás hűtőkompresszorok kezelése
  • hűtéshez szükséges energia biztosítása

Elvárások:
  • érvényes tüdőszűrő lelet (1 éven belüli)
  • érvényes kazánfűtői és/vagy kazánkezelői végzettség (12 tonnáig)
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • 12 órás, műszakos munkarend vállalása
  • hűtőgépkezelői végzettség (ammóniás) előny
  • tűzvédelmi szakvizsga megléte („A” és „B” tűzveszélyességi osztályba sorolt 300 kg tömegmennyiséget meghaladó anyagok ipari és szolgáltatás körébe tartozó feldolgozásának, technológiai felhasználásának és tárolásának végzéséről) előny
  • vegyszerkezelői tanfolyam megléte előny

Amit nyújtani tudunk:
  • stabil háttérrel rendelkező Munkáltató
  • határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony
  • akár azonnali kezdési lehetőség
  • ingyenes vállalati buszjárat vagy törvény szerinti útiköltség térítés
  • alapbéren felüli juttatások: műszakpótlék, havi mozgóbér, cafeteria
  • munkavégzéshez szükséges ruházat biztosítása

Munkavégzés helye:
8000 Székesfehérvár Seregélyesi út 127.

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát küldje el Nekünk az allas@alfolditej.hu e-mail címre.

Az önéletrajz fenti e-mail címre való elküldésével automatikusan és kifejezetten hozzájárulását adja, hogy az Alföldi Tej Kft., mint adatkezelő a beküldött anyagában szereplő személyes adatait, információit, fényképeit a beküldéstől számított 3 hónapig a kiválasztási eljárásban való részvétel és kapcsolattartás céljából tárolja és felhasználja.
Legkésőbb a 3. hónap végén a pályázat automatikusan törlésre kerül.
A hozzájárulástól pályázó bármikor visszaléphet, úgy, hogy jelzi ezt felénk írásban egy, az allas@alfolditej.hu email címre küldött levélben.