Karbantartó mérnök

Az Alföldi Tej Kft. állást hirdet
karbantartó mérnök
(mechatronikai és vagy villamosmérnök)

(porító üzem)
munkakörbe

Feladatok:

  • A termelés zavartalan és biztonságos működésének biztosítása
  • A gyártótechnológiában fellépő gépészeti, villamos, vezérléstechnikai, robot és egyéb ipari berendezések valamint informatikai rendszer meghibásodások okainak feltárása és szakszerű elháríttatása a műszaki csapattal
  • Gépek javítási, felújítási munkálatainak ellátása, a karbantartási tervben meghatározott feladatok elvégzése és dokumentációja
  • PLC vezérlésű gépek javítása, hibakeresés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mechatronikai mérnöki végzettség vagy villamosmérnök mérnök
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség és csapatmunkára alkalmasság
  • Önálló munkavégzés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:
  • Hosszútávú perspektíva egy dinamikusan növekvő cégnél
  • Fiatalos környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai tréningek
  • Kiszámítható munkaidő
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Alföldi Tej Kft. 4031 Debrecen Köntösgát sor 5-7.
Jelentkezni: magyar és angol nyelvű önéletrajzzal az alábbi e-mail címre: allas@alfolditej.hu
2020.09.15.