Karbantartó technikus

Az Alföldi Tej Kft. állást hirdet
karbantartó technikus
(porító üzem)

munkakörbe

Elvárások:
  • Szakiskolai vagy szakközépiskolai műszaki végzettség (előny elektroműszerész végzettség)
  • Gépkarbantartásban szerzett tapasztalat
  • Elektronikában, pneumatikában, hidraulikában való jártasság
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Megbízhatóság, önállóság munkavégzés
Feladatok:
  • A vállalat berendezéseinél jelentkező elektromos, mechanikus, hidraulikus, pneumatikus hibák okainak feltárása és azok javítása
  • Karbantartásoknál előre meghatározott munkák elvégzése
  • Műszaki dokumentáció kezelése

Előny:
  • Elektrotechnikus végzettség
  • Angol nyelv

Amit knálunk:
  • Hosszútávú perspektíva egy dinamikusan növekvő cégnél
  • Fiatalos környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai tréningek
  • Kiszámítható munkaidő
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:
 Alföldi Tej Kft.Debrecen, Köntösgát sor 5-7

Jelentkezni: magyar nyelvű önéletrajzzal az alábbi e-mail címre: allas@alfolditej.hu
2020.09.15.