Higiénikus

Az alföldi tej kft. állást hirdet higiénikus munkakörbe

Feladatok:

  • Heti/havi/időszakos higiéniai bejárások és azok dokumentálása
  • Intézkedési terv készítése a hiányosságok megszűntetéséről, azok nyomon követése, visszaellenőrzése
  • Üzemi higiéniai szabályok betartásának ellenőrzése
  • Előírt laboratóriumi higiéniai ellenőrzések végrehajtása
  • Tisztítás / takarítás hatékonyságának ellenőrzése
  • Laboratóriummal való folyamatos együttműködés
  • Aktív részvétel a reklamációk kezelésében, kivizsgálásában és a helyesbítő tevékenységek kidolgozásában
  • Munkatársak élelmiszerbiztonsági / minőségügyi oktatása
  • Részvétel a külső és belső auditokban

Munkakörhöz szükséges ismeretek, készségek:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Önálló munkavégzési képesség, határozottság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Stressz tűrő képesség

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 1-2 éves élelmiszeripari tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Kérjük, küldje el önéletrajzát az allas@alfolditej.hu e-mail címre.

2020. május 28.