Energetikus

Az Alföldi Tej Kft. állást hirdet
Energetikus
munkakörbe

Feladatok:
  • A vállalat működéséhez szükséges energiahordozókkal kapcsolatos gazdálkodási feladatok ellátása,
  • Vállalat energiafelhasználásának optimalizálása, fajlagos energiamutatók nyomon követése,
  • Energiatelepi dolgozók közvetlen irányítása,
  • Energiatelep napi műszaki ellenőrzése, üzemelési és műszaki anomáliák feltárása,
  • Pénzügyi tervezéshez a várható energiaigény felmérése,
  • Energia audittal kapcsolatos tevékenységek elvégzése,
  • Mérőeszközök kezelése, nyilvántartása,
  • Hulladékok (veszélyes és nem veszélyes) kezelésének és szállításának ügyintézése, veszélyes hulladék tároló felügyelete, hulladékok keletkezésének és szállításának napi nyilvántartása,
  • Nyomástartó edények (kazánok, légtartályok, hűtőgépházi folyadékgyűjtők, olajleválasztók) felülvizsgálatának nyilvántartása, revíziók előkészítése, lebonyolítása hatóságokkal.
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (épületgépész mérnök, energetikai mérnök előny),
  • Minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat (gyártó környezetben szerzett tapasztalat előny),
  • Logikus gondolkodás, lényeglátás,
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés,
  • Talpraesett, agilis személyiség,
  • Kooperációs készség,
  • MS Office alkalmazások magabiztos használata.
  • Angol nyelv (Középfok)
Szükséges tapasztalat:
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem,
  • Béren kívüli juttatások (cafetéria),
  • Munkába járás költségtérítés,
  • Továbbképzések, tréningek.

Munkavégzés helye: Alföldi Tej Kft. 4031 Debrecen Köntösgát sor 5-7.
Jelentkezni: magyar  nyelvű önéletrajzzal az alábbi e-mail címre: allas@alfolditej.hu
2020.09.22.